Trwa ładowanie...
ycipk-4g03wt
x-news
piechociński

Wicepremier groził znanemu ekonomiście. "Być może puściły nerwy"

Wiceminister Piechociński mi groził - ujawnił w Tvn24 prof. Witold Modzelewski, były wiceminister finansów. - Powiedział, że jak będę występował przeciwko bankom, to on mnie o coś oskarży - dodał ekonomista.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wicepremier groził znanemu ekonomiście. "Być może puściły nerwy"
(PAP)
ycipk-4g03wt

Janusz Piechociński mi groził - ujawnił w TVN24 prof. Witold Modzelewski, były wiceminister finansów. - Powiedział, że jak będę występował przeciwko bankom, to on mnie o coś oskarży - dodał ekonomista.

Jak powiedział Modzelewski - "jeden z wicepremierów" groził mu, gdy spotkali się w jednej ze stacji telewizyjnych. Naciskany przez prowadzącego program ekonomista sprecyzował, że chodzi o Janusza Piechocińskiego.

ycipk-4g03wt

- Z miejsca podałem rękę (...) i spotkałem się groźbami, że jak będę występował przeciwko bankom, to on mnie o coś oskarży - powiedział były wiceminister. - Dwukrotnie to padło - dodał.

Modzelewski krytykował propozycje Piechocińskiego dotyczące pomocy kredytobiorcom. Zdaniem ekonomisty, bardziej pomagają one bankom niż ich klientom.

- Ja nie występuję przeciwko bankom, bo to nie jest moja rola - zapewnił profesor. Jak jednak dodał: "Rząd jest dziwnie zaangażowany po jednej stronie. Być może puściły nerwy".

Jak podaje TVN24 wicepremier początkowo miał odnieść się do słów Modzelewskiego po wtorkowym posiedzeniu rządu. Jednak później jego biuro poinformowało, że komentarza w tej sprawie nie będzie.

ycipk-4g03wt

Nie byłby to pierwszy raz, gdy Piechociński wygraża znanym osobistościom. Zobacz, jak napadł na prezesa TVP Juliusza Brauna - nagranie Andrzeja Zwolińskiego, dziennikarza Money.pl.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4g03wt

ycipk-4g03wt
ycipk-4g03wt