Trwa ładowanie...
piechociński

Wicepremier groził znanemu ekonomiście. "Być może puściły nerwy"

Wiceminister Piechociński mi groził - ujawnił w Tvn24 prof. Witold Modzelewski, były wiceminister finansów. - Powiedział, że jak będę występował przeciwko bankom, to on mnie o coś oskarży - dodał ekonomista.

Share
Wicepremier groził znanemu ekonomiście. "Być może puściły nerwy"
Źródło: PAP
d2cupns

Janusz Piechociński mi groził - ujawnił w TVN24 prof. Witold Modzelewski, były wiceminister finansów. - Powiedział, że jak będę występował przeciwko bankom, to on mnie o coś oskarży - dodał ekonomista.

Jak powiedział Modzelewski - "jeden z wicepremierów" groził mu, gdy spotkali się w jednej ze stacji telewizyjnych. Naciskany przez prowadzącego program ekonomista sprecyzował, że chodzi o Janusza Piechocińskiego.

d2cupns

- Z miejsca podałem rękę (...) i spotkałem się groźbami, że jak będę występował przeciwko bankom, to on mnie o coś oskarży - powiedział były wiceminister. - Dwukrotnie to padło - dodał.

Modzelewski krytykował propozycje Piechocińskiego dotyczące pomocy kredytobiorcom. Zdaniem ekonomisty, bardziej pomagają one bankom niż ich klientom.

- Ja nie występuję przeciwko bankom, bo to nie jest moja rola - zapewnił profesor. Jak jednak dodał: "Rząd jest dziwnie zaangażowany po jednej stronie. Być może puściły nerwy".

Jak podaje TVN24 wicepremier początkowo miał odnieść się do słów Modzelewskiego po wtorkowym posiedzeniu rządu. Jednak później jego biuro poinformowało, że komentarza w tej sprawie nie będzie.

d2cupns

Podziel się opinią

Share
d2cupns
d2cupns