Trwa ładowanie...
budżet
+1
09-10-2010 13:20

Wikiński: w 2011 roku PO szykuje Polakom ekonomiczną eutanazję

Wiceszef klubu SLD, kandydat na prezydenta Radomia Marek Wikiński jest zdania, że w 2011 roku PO szykuje Polakom "ekonomiczną eutanazję". W jego ocenie, można się spodziewać podwyżek i obniżki wynagrodzeń.

Wikiński: w 2011 roku PO szykuje Polakom ekonomiczną eutanazjęŹródło: Jupiterimages
dd0ryx5

2011 rok będzie - według Wikińskiego - "rokiem specjalnej troski". "Rokiem, na który rządzący Polską szykują Polakom eutanazję ekonomiczną" - mówił wiceszef Sojuszu na sobotniej konwencji samorządowej Sojuszu.

- Jak inaczej nazwać, jak nie eutanazją ekonomiczną, obniżkę realnych wynagrodzeń, podwyżki paliw, węgla kamiennego, cen gazu, chleba, masła, mleka - pytał.

Wikiński przekonywał, lewica musi przypomnieć hasło "3x8" - "osiem godzin pracy, osiem godzin odpoczynku i osiem godzin dla rodziny i przyjaciół". - Kto o to zadba, jeśli nie my. Jeśli nie teraz, to kiedy - dodał.

dd0ryx5

- Jeśli 21 listopada, nie postawimy na ludzi SLD, to czołowy polityk PO Mirosław Drzewiecki dalej będzie mógł mówić, że Polska to "dziki kraj" - przekonywał kandydat na prezydenta Radomia.

Jak zaznaczył, kluczem do godnego życia jest praca, a obecnie - w ocenie Wikińskiego - "jedynym pomysłem PO na pracę jest niewidzialna ręka rynku". - Jedynymi efektami działań ręki rynku, są niewidzialne autostrady - ironizował.

dd0ryx5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd0ryx5