Trwa ładowanie...
d3m52rr

Właściciel Biedronki chce utworzyć spółkę Asia Style z Vershold Solutions

Warszawa, 12.01.2016 (ISBnews) - Jeronimo Martins Polska (JMP) oraz Vershold Solutions Limited złożyły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Asia Style, podał Urząd.

Share
d3m52rr

Wniosek wpłynął 7 stycznia br., sprawa jest w toku.

"Koncentracja polega na utworzeniu przez Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie oraz Vershold Solutions Limited z siedzibą w Hong Kongu, Chiny wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Asia Style sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem działalności wspólnego przedsiębiorcy będzie świadczenie usług sprzedaży hurtowej oraz obsługi importu produktów oraz półproduktów spożywczych, jak również produkcja azjatyckich dań gotowych oraz ich dystrybucja, podał UOKiK.

d3m52rr

JMP należy do Grupy Jeronimo Martins, której działalność w Polsce koncentruje się na detalicznej sprzedaży artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku w sieci placówek handlowych pod nazwą "Biedronka".

Spółki z grupy Vershold zajmują się pozyskiwaniem klientów z rejonów Azji oraz organizacją dystrybucji artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku swoich klientów do dyskontów na terytorium m.in. Polski.

(ISBnews)

d3m52rr

Podziel się opinią

Share
d3m52rr
d3m52rr