Trwa ładowanie...

Wojsko prowadzi internetowy demobil. Zachęca, "by poczuć się jak Tom Cruise"

Agencja Mienia Wojskowego uruchomiła sklep internetowy. Można w nim kupić używane kombinezony pilotów, tarcze trenerskie czy stalowe hełmy. Zainteresowanie jest ogromne. Po kilku dniach połowa asortymentu została sprzedana.

Wojsko prowadzi internetowy demobil. Zachęca, "by poczuć się jak Tom Cruise"Źródło: AMW
d19jidd

Do oferty sklepu on-line AMW trafiło na początek 48 wojskowych produktów. Od razu wiadomo było, że taki towar cieszy się dużym zainteresowaniem.

- Pierwsze dni działania e-sklepu to był prawdziwy szturm. Wpłynęło do nas blisko 800 zamówień na kwotę ponad 75 tys. zł. To był dla nas ważny test - mówi Przemysław Wierzba, dyrektor oddziału regionalnego AMW z Krakowa, w którym zlokalizowano zaplecze i magazyn sklepu internetowego. Dodaje, że przyjdzie teraz czas na uzupełnienie asortymentu.

Agencja postanowiła sprzedać swoje wyposażenie w oryginalny sposób. Wszystkie produkty opisane są w ciekawy, zabawny sposób. I tak na przykład kombinezon pilota to "idealne ubranie dla wszystkich, którzy marzą o życiu z odrobiną polotu. (...) W nim wszystko pójdzie fruwająco. W zestawie z przyciemnianymi okularami pozwoli poczuć się jak Tom Cruise w Top Gun" - zachęcają klientów wojskowi.

Agencja Mienia Wojskowego
Źródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: Agencja Mienia Wojskowego

Są też produkty dedykowane ludziom z korporacji - jak tarcza treningowa, która "(...)przyda się nawet tym, którzy swoje życie związali z boksem w open space, gdzie wyrabia się targety. Bo zawsze lepiej niż na tarczy wrócić z tarczą z internetowego sklepu AMW".

Agencja Mienia Wojskowego
Źródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: Agencja Mienia Wojskowego

"Po co robić coś w białych rękawiczkach, kiedy można w czarnych? I to takich prosto z wojska?" - zachęca z kolei sklep do zakupu wojskowych rękawic.

Agencja Mienia Wojskowego
Źródło: Agencja Mienia Wojskowego, fot: Agencja Mienia Wojskowego

Zobacz: Tłumy na otwarciu sklepu Agencji Mienia Wojskowego

Sklep internetowy to pierwsza taka działalność AMW. Powstał w oparciu o polską platformę sklepową Shoper i zintegrowane płatności online - Shoper Płatności spółki Blue Media.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19jidd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19jidd