Trwa ładowanie...

Wyczyszczone półki sklepowe. Pan Zdzisław nie mógł uwierzyć

Przed chwilą pisaliśmy o braku kolejek przed świętami Bożego Narodzenia, ale wygląda na to, że jednak wszystko wróciło do "normy" - już koło południa dzień przed Wigilią brakuje w sklepach mięsa i ryb.

Wyczyszczone półki sklepowe. Pan Zdzisław nie mógł uwierzyćŹródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, fot: zdjęcie od czytelnika
d3dqr12
d3dqr12

Już za chwilę święta Bożego Narodzenia, wszyscy robią ostatnie zakupy na wigilijny stół. Wiele rzeczy można kupić wcześniej, jednak produkty takie jak mięso czy ryby najlepiej kupić w ostatniej chwili, aby były możliwe najświeższe.

Nasz czytelnik, pan Zdzisław, również chciał tak zrobić. Jakie było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że wczesnym popołudniem nie ma już czego szukać w okolicznych sklepach.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, fot: zdjęcie od czytelnika
zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, fot: zdjęcie od czytelnika

Taki widok zastał pan Zdzisław dzisiaj ok. godz. 13 w Lidlu na warszawskich Włochach. Zupełnie puste lodówki po mięsie i rybach. Jedyne, co z nich zostało, to plama wody. Z relacji czytelnika wynika, że podobnie było w innych okolicznych sklepach.

d3dqr12

- To jakaś masakra. Nic nie dało się kupić, chciałem zrobić kaczkę na święta. W Biedronce z drobiu został tylko stary kapłon z datą ważności do dzisiaj. Dopiero w Aldi znalazłem jakiegoś karpia. - denerwuje się pan Zdzisław. - A specjalnie brałem dzień wolny, żeby w spokoju zrobić zakupy.

Jak widać, "problem" braku kolejek przed świętami został zażegnany i wygląda na to, że wszystko wróciło do "normy".

Czy podobnie wygląda to w innych częściach Polski? Wysyłajcie nam zdjęcia, jak u was wygląda sytuacja na dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Czy warto kupić domek z piernika? Świąteczny odcinek "Czy to się opłaca?"

d3dqr12
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dqr12