Trwa ładowanie...

Wyniki Eurojackpot. Szczęście dopisało Polakom

4, 14, 22, 33, 42 oraz 1 i 10 - te liczby wylosowano w loterii Eurojackpot. Najwięcej zgarnął gracz z Norwegii, ale na liście wygranych nie zabrakło Polaków.

Wyniki Eurojackpot. Szczęście dopisało PolakomŹródło: PAP
d38g7bl
d38g7bl

Jak zwykle, w loterii do wygrania było kilkanaście milionów euro - w Polsce 75 mln zł. W piątek główna wygrana padła tylko w jednym kraju - w Norwegii. Szczęśliwiec wzbogacił się o ponad 17 milionów euro.

Więcej, bo aż siedem, było kuponów z wygranymi II stopnia, czyli takich,w których szczęśliwcy trafili sześć z siedmiu wylosowanych liczb. O ponad 425 tys. euro wzbogaciło się aż sześciu Niemcow i jeden Holender.

Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł Zobacz wideo

Na liście zwycięzców nie zabrakło Polaków. Trzech naszych rodaków wygrało nagrodę IV stopnia co oznacza, że do ich portfela trafiło po ponad 50 tys. euro (w przeliczeniu to ponad 211, 5 tys. zł). I to koniec znaczących łupów nad Wisłą. Ale za to aż 21 Polaków wygrało ok. 45 euro, czyli osiągnęło V stopień wygranej. To da im prawie 1 tys. zł.

Eurojacpot nad Wisłą jest obecny od jesieni ubiegłego roku. Najwyższa wygrana - 90 mln euro - padła w loterii dotychczas pięciokrotnie. Dwukrotnie w Niemczech, po razie w Czechach, Danii i Holandii.

d38g7bl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38g7bl