Trwa ładowanie...

Wyniki losowania Lotto. Do zgarnięcia 5 mln zł

11, 1, 20, 21, 34, 35- skreślenie tych sześciu liczb gwarantowało we wtorkowym losowaniu główną wygraną Lotto.

Wyniki losowania Lotto. Do zgarnięcia 5 mln złŹródło: East News, fot: Karolina Misztal/REPORTER
d1sbiju
d1sbiju

Już we wtorek tuż po 21:40 w Polsce może pojawić się kolejny milioner. Wystarczyło sześć poprawnie wytypowanych liczb i kilka zainwestowanych złotych, aby wygrać w Lotto. Tym razem gra toczyła się o 5 mln zł. Komu udało się skreślenie właściwych liczb, a w dodatku jako jedynemu w kraju, zgarnie całą sumę.

Do tej pory najwyższą wygraną było ponad 15 mln zł, a główna wygrana po raz pierwszy w tym roku padła w Łodzi.

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40. Grający powinni też pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. Prawdopodobieństwo trafienia szczęśliwej "szóstki" wynosi 1:13 983 816. Nie zmienia to jednak faktu, że jak szacuje Totalizator Sportowy, co drugi Polak grywa w Lotto, choć wygrywają tak nieliczni.

O znacznie większe pieniądze będzie można zagrać w piątek w europejskiej loterii. Między 20 a 21 odbędzie się losowanie Eurojackpot. Jeśli komuś się poszczęści, będzie mógł zgarnąć nawet 43 mln zł.

Zobacz też, czego nie wiesz o grach liczbowych:

W Polsce gra wystartowała we wrześniu. Gracz obstawia 2 z 10 liczb oraz z drugiej puli 5 z 50. W sumie jest aż 12 stopni wygranych. Za trafienie 2 liczb z 50 i 1 z 10 dostać można ok. 35 zł. Wysokość wygranej zależy od ogólnej puli i liczby osób, które wygrały, więc za każdym razem jest inna.

d1sbiju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sbiju