Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto. Rośnie kumulacja choć padła szóstka

Kumulacja w Lotto wzrosła do 8 milionów złotych. Od czterech losowań nikt nie trafił szóstki w głównym losowaniu. Jednak w minioną sobotę szczęście uśmiechnęło się do gracza w Lotto Plus.

Wyniki Lotto. Rośnie kumulacja choć padła szóstkaŹródło: East News
d26bjxs
d26bjxs

Ostatni raz szóstka padła 20 lipca, a zwycięzca wygrał niemal 4 miliony złotych. Od tamtego czasu nikt nie wytypował poprawnych liczb.

W sobotnim losowaniu padły następujące liczby: 4, 10, 24, 29, 32 i 40. Jednak nikomu nie udało się "ustrzelić" ich wszytskich. Dzięki temu już we wtorek w puli znajdzie się aż 8 milionów.

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych

Natomiast w Lotto Plus w sobotę wylosowano: 4, 24, 29, 36, 40 i 48. Dla jednego z graczy okazały się to szczęśliwe liczby. Wygrana to milion złotych.

d26bjxs

Rekordowa kumulacja w Lotto

17 marca, padła najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego. Z rekordowej "szóstki" cieszył się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku).

Z kolei rekordowa kumulacja w Lotto miała miejsce w zeszłym roku. Wówczas 60 mln zł podzieliło między siebie aż trzech wygranych.

Lotto jest grą kumulacyjną. Im więcej jest zawartych zakładów, tym większa będzie pula na wygrane. Cena zakładu wynosi 3 złote. Jeśli do tej kwoty dopłacimy złotówkę, to weźmiemy także udział w losowaniu Lotto Plus.

W sobotę los uśmiechnął się do wielu osób, które postanowiły zagrać w Lotto oraz Lotto Plus. Między innymi 58 osób trafiło piątkę. To oznacza, że dostaną od Totalizatora ponad 6 tys. zł. Natomiast w Lotto Plus piątkę trafiły 43 osoby. Dostaną po 3,5 tys. zł. Prócz tych wygranych jest wiele osób, którym udało się trafić czwórkę czy chociaż trójkę. Warto więc sprawdzić los.

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40.

d26bjxs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26bjxs