Trwa ładowanie...
d1d0rzq

Wysoka wygrana w Eurojackpot. Polak otarł się o główną nagrodę

Ponad 4,7 mln zł wygrał szczęśliwiec z Polski, który w piątkowym losowaniu Eurojackpota skreślił poprawnie 5 głównych liczb i jedną z dwóch dodatkowych cyfr. Główna nagroda jednak nie padła i kumulacja w kolejnym losowaniu sięga 150 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
4,7 mln zł wygrał w ostatnim losowaniu gracz z Polski.
4,7 mln zł wygrał w ostatnim losowaniu gracz z Polski. (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
d1d0rzq

Eurojackpot, czyli loteria, w której na pulę nagród zrzucają się gracze z europejskich krajów, na dobre zagościła już nad Wisłą. W Wirtualnej Polsce opisywaliśmy historię Wojciecha, który w 2019 r. wygrał ok. 193 mln zł. Mało brakowało, a w piątek mielibyśmy człowieka nr 2 na liście wygranych. Zabrakło jednej cyfry.

W piątek wylosowano następujące liczby: 2, 13, 39, 45, 47 oraz 4 i 6. W Polsce padła wygrana II stopnia warta ponad 4,7 mln zł. W krajach, które biorą udział w loterii padły tylko dwie takie wygrane. Drugim szczęśliwcem okazał się gracz ze Szwecji.

Lotto.pl
Podziel się
Lotto.pl
Podziel się

Brak głównej wygranej oznacza, że rośnie kumulacja. W kolejny piątek będzie można zagrać nawet o 150 mln zł.

d1d0rzq

Wygrał 193 mln zł. Dziennikarze odsłaniają kulisy spotkania

Eurojackpot to organizowana w osiemnastu państwach europejskich loteria, w której można wygrać do 90 mln euro. Gra polega na odgadnięciu pięciu zwykłych i dwóch specjalnych numerów.

Najniższa wygrana to 10 mln euro, a szanse na trafienie nagrody pierwszego stopnia wynoszą 1:95 344 200. Do wyboru jest aż dwanaście kategorii. Koszt jednego zakładu to 12,50 zł. Maksymalna kwota kumulacji to 90 mln euro.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1d0rzq

Podziel się opinią

Share

d1d0rzq

d1d0rzq