Trwa ładowanie...

Z Zielonej Góry do Warszawy. LOT otwiera nowe połączenie

Od 2 marca LOT uruchomi bezpośrednie połączenie Zielona Góra - Warszawa. Samoloty będą latały pięć razy w tygodniu.

Z Zielonej Góry do Warszawy. LOT otwiera nowe połączenieŹródło: Eastnews, fot: EAST NEWS
d3vtgme
d3vtgme

Samoloty z Warszawy będą startowały w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele, a z Zielonej Góry w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty. Połączenie obsłużą maszyny Bombardier Q400, które na pokład zabierają około 80 osób.

Dzięki temu połączeniu pasażerowie podróżujący z Zielonego Góry i okolic zyskają dostęp do siatki połączeń LOT-u do ponad 65 miast na całym świecie - przekonuje spółka. Rejs na trasie do stolicy ma trwać około godziny, a czas przesiadki w Warszawie na kolejne połączenia do blisko 20 miast ma być jeszcze krótszy.

Zielona Góra będzie ósmym krajowym połączeniem w ofercie LOT-u. Samoloty do Warszawy latają też z Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Katowic i Szczecina.

d3vtgme

Rozwój siatki połączeń jest jednym z elementów strategii LOT-u do 2020 roku. W tym roku LOT uruchomi także nowe rejsy dalekiego zasięgu m.in. do Los Angeles i Newark oraz połączenie z Krakowa do Chicago. Wszystkie połączenia dalekiego zasięgu do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, Los Angeles, Newark, Pekinu, Tokio i Seulu obsługiwane są najnowocześniejszymi samolotami świata - Boeingami 787 Dreamliner.

d3vtgme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vtgme