Trwa ładowanie...
klub
18-01-2015 09:10

Zarobki promotorów klubów: Nawet 150 zł za wieczór

Zawód promotora klubu, czyli osoby, która zachęca przechodniów od odwiedzenia lokalu, w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny. Zawód ten cieszy się dużym zainteresowaniem osób młodych, które mogą pogodzić go ze studiami. Wynagrodzenia w tej branży najczęściej zależą od stawki godzinowej i prowizji od liczby pozyskanych klientów

Share
Zarobki promotorów klubów: Nawet 150 zł za wieczórŹródło: © apops - Fotolia.com
dlauhh8

Zawód promotora klubu, czyli osoby, która zachęca przechodniów od odwiedzenia lokalu, w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny. Profesja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób młodych, które mogą łatwo pogodzić takie zajęcie ze studiami. Wynagrodzenia w branży najczęściej zależą od stawki godzinowej i prowizji od liczby pozyskanych klientów.

Promotor podczas pracy rozdaje przechodniom ulotki, które upoważniają do skorzystania z określonej promocji. Pracodawca podlicza, ile takich zaproszeń zostało wykorzystanych i na tej podstawie wypłaca pracownikom premie.

Zarobki promotorów były liczone dla stawki godzinowej wynoszącej od 8 zł do 10 zł, oraz premii wynoszącej 0,50 zł za pozyskanego klienta. Uwzględniliśmy pięciogodzinny czas pracy. Są to wartości przybliżone. Kwota 40 zł, to minimalne wynagrodzenie, które dostają zazwyczaj pracownicy promocji w dniu, w którym ruch w okolicach klubu jest niewielki. Widełki 70-90 zł to przeciętne wynagrodzenia w zwykłe weekendy.

dlauhh8

Górnej granicy nie da się tak łatwo określić, kwota podawana przez nas dotyczy 5 godzin pracy przy stawce 10 zł i 100 pozyskanych klientach. Kwoty powyżej 100 zł osiągają pracownicy w dni takie jak Halloween, Andrzejki, długie weekendy itp.

Mateusz Rachucki
Wynagrodzenia.pl

/>

[

]( http://www.wynagrodzenia.pl/obw.php/p.76 )

dlauhh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlauhh8
dlauhh8