Trwa ładowanie...
d2pv8kr
d2pv8kr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zmiany w zarządzie Zakładów Azotowych "Puławy"

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" powołała we wtorek Mariusza Bobera na wiceprezesa spółki, powierzając mu jednocześnie pełnienie obowiązków prezesa zarządu - podała spółka w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pv8kr

"Ciągły rozwój i wzrost innowacyjności to priorytety Grupy Azoty SA. Bezpieczeństwo w tym zakresie zapewni dalsza integracja Grupy. Dlatego, mając na uwadze cele strategiczne Grupy, Rada Nadzorcza powierzyła dziś prezesowi zarządu Grupy Azoty SA panu Mariuszowi Boberowi dodatkową funkcję p.o. prezesa Grupy Azoty Puławy" - poinformowała spółka.

"Decyzja ta ma strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju całej Grupy Azoty. +Puławy+ to największa spółka w grupie, o kluczowym znaczeniu - dlatego powierzenie prezesowi całej Grupy Azoty zarządzania tą spółką przyczyni się głębszej integracji na drodze do celu, jakim jest dalszy rozwój Grupy, zarówno na polskim, jak i europejskim rynku" - podkreślono w komunikacie.

Dodano w nim, że sprawujący do tej pory swoje funkcje prezes Marian Rybak oraz wiceprezes Zenon Pokojski zostali zawieszeni w pełnieniu obowiązków.

d2pv8kr

"Rada Nadzorcza podjęła również decyzję o rozszerzeniu składu zarządu. Nowymi wiceprezesami zarządu zostali panowie: Zbigniew Gagat i Jacek Janiszek" - czytamy w komunikacie.

W składzie zarządu pozostał natomiast wiceprezes zarządu Wojciech Kozak, wybrany z ramienia pracowników. "Jego mandat wygaśnie z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Azoty Puławy" - zaznacza spółka.

W komunikacie poinformowano też, że nowy p.o. prezes Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" zdecydował "o nie pobieraniu wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji w Grupie Azoty Puławy".

d2pv8kr

Podziel się opinią

Share
d2pv8kr
d2pv8kr