Trwa ładowanie...
d2unwj0

ZPUE chce przejąć dwie spółki z grupy Energa-Operator

30.12. Warszawa (PAP) - ZPUE złożyło 23 grudnia wniosek do UOKiK o wyrażenie zgody na przejęcie kontroli nad dwiema spółkami z grupy Energa-Operator: Energa-Operator Produkcja sp....

Share
d2unwj0

30.12. Warszawa (PAP) - ZPUE złożyło 23 grudnia wniosek do UOKiK o wyrażenie zgody na przejęcie kontroli nad dwiema spółkami z grupy Energa-Operator: Energa-Operator Produkcja sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Energetyki "Elektroinstal" sp. z o.o. - podał w poniedziałek Urząd na stronie internetowej.

Energa-Operator Produkcja w 2012 r. miał 44,4 mln zł przychodów i 3,5 mln zł zysku netto. Jak wynika z danych na stronie internetowej spółki jej kapitał zakładowy wynosi 813.000 zł. Firma prowadzi działalność m.in. w zakresie stacji transformatorowych, złącz kablowych, słupowych stacji transformatorowych.

Z kolei na stronie internetowej Elektroinstalu podano, że kapitał zakładowy spółki wynosi 244.000 zł. Przedsiębiorstwo dostarcza produkty do budowy linii niskiego i średniego napięcia oraz konstrukcje stalowe dla budownictwa i energetyki. (PAP)

mj/ jtt/

d2unwj0

Podziel się opinią

Share
d2unwj0
d2unwj0