Trwa ładowanie...
d2fzeqh

ZUE z najkorzystniejszą ofertą na prace na linii nr 95 pod Krakowem

Warszawa, 21.06.2016 (ISBnews) - PKP Polskie Linie Kolejowe wybrały ofertę ZUE, wartą 35,8 mln zł brutto, jako najkorzystniejszą w przetargu na prace na linii kolejowej nr 95 Kraków Mydlniki - Podłęże na odcinku Kościelniki - Podłęże, podało ZUE.

Share
d2fzeqh

"20 czerwca 2016 r. wpłynęła do spółki informacja o wyborze przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oferty złożonej przez spółkę jako najkorzystniejszej w przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano - montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą 'Prace na linii kolejowej nr 95 Kraków Mydlniki - Podłęże na odcinku Kościelniki - Podłęże' realizowanym w ramach projektu 'Prace na linii E 30 na odcinku Kraków Główny Towarowy - Rudzice wraz z dobudową torów linii aglomeracyjnej'" - czytamy w komunikacie.

ZUE złożyło ofertę o wartości 29,1 mln zł netto (35,8 mln zł brutto). Termin realizacji zadania to 540 dni od daty rozpoczęcia.

Kryteria oceny ofert w przetargu to:

d2fzeqh

1) całkowita cena brutto - waga: 95%,

2) okres gwarancji - waga: 5%.

"W odniesieniu do pierwszego z powyższych kryteriów oferta złożona przez spółkę jest najkorzystniejsza. Z kolei w odniesieniu do kryterium okresu gwarancji oferta złożona przez spółkę jest analogiczna do pozostałych uczestników przetargu" - podano.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

(ISBnews)

d2fzeqh

Podziel się opinią

Share
d2fzeqh
d2fzeqh