Trwa ładowanie...

18 biletów do kina za darmo. Wystarczy skorzystać z bezpłatnej karty

Bilety do kina za 10 złotych czy podróże komunikacją miejską za złotówkę – to najciekawsze promocje, którymi w ostatnich miesiącach kusił nas Mastercard. Teraz firma ma jeszcze ciekawszą propozycję.

18 biletów do kina za darmo. Wystarczy skorzystać z bezpłatnej kartyŹródło: 123RF
d2jv3c7
d2jv3c7

Nowa oferta to Mastercard Priceless Specials, czyli program, w którym otrzymujemy punkty wymieniane później na nagrody. Wystarczy płacić kartą Mastercard za zakupy w jednym z wielu sklepów i u usługodawców, uczestniczących w programie.

Korzyści z przystąpienia do Programu w Citi Handlowy? Zebrane w pierwszych trzech miesiącach akcji punkty można wymienić na równowartość nawet 18 biletów do kina albo vouchery na sumę 250 złotych. Koszty? Zero, bo karta Citi Handlowy nic teraz nie kosztuje.

Wystarczy złożyć wniosek o kartę na tej stronie i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do bankowości internetowej Citi Handlowy oraz rejestracja w programie Priceless Specials. Teraz wystarczy iść na zakupy – za każde wydane za pomocą karty 500 zł miesięcznie (u partnerów programu) dostajemy 5 tysięcy punktów. Czyli – po trzech miesiącach mamy ich 15 tysięcy i możemy je wymienić na nagrody. Lub zbierać dalej.

d2jv3c7

Co można otrzymać za 15 tysięcy punktów? Wspomniane 18 biletów do kina lub vouchery na sumę 250 zł (czasami te vouchery mogą mieć jeszcze większą wartość - pamiętajmy, że Mastercard często organizuje promocje w ramach programu Priceless Specials).

Partnerzy programu, gdzie otrzymujemy punkty za zakupy to m.in. Carrefour, RTV Euro AGD, Circle K, Decathlon, Gino Rossi czy Cinema City – w sumie ponad 70 znanych marek. O programie, jak i o karcie możesz dowiedzieć się więcej tutaj.

Najczęściej „jednostką przeliczeniową” jest wydane 5 zł, za które można otrzymać od 1 do nawet 9 punktów! Dodatkowo można otrzymać punkty za płatność kartą nie tylko u partnerów, ale we wszystkich restauracjach, barach i kawiarniach, które akceptują Mastercard oraz płacąc za noclegi czy podróże.

Lista nagród za punkty od Mastercard

Katalog nagród, które można odebrać za punkty jest równie obszerna jak lista partnerów projektu. Od artykułów gospodarstwa domowego poprzez multimedia, sport, podróże, doładowania telefonu czy narzędzia. Można też wybrać voucher na określoną sumę do wydania w firmach działających w programie lub przeznaczyć punkty na wpłatę na rzecz jednej z akcji charytatywnych. Pełna lista nagród znajduje się na stronie programu.

d2jv3c7

Karta z punktami i bez opłat

Czy próbowałeś kiedyś wynająć samochód zagranicą, zarezerwować pokój w hotelu lub zrobić zakupy w zagranicznym sklepie internetowym? Jeśli tak, to wiesz, że bez karty kredytowej jest to trudniejsze, a w wielu przypadkach wręcz niemożliwe. Citi Simplicity to jedna z najlepszych ofert wśród kart kredytowych na rynku, trzykrotnie wyróżniona tytułem „Najlepszej karty kredytowej” w rankingu Złotego Bankiera. Dzięki obecności Citi w ponad 160 krajach świata, korzystasz z globalnej sieci banku oraz z przywilejów i korzyści dla posiadaczy kart z logo Citi.Poza 15 tysiącami punktów w programie Priceless Specials na start, samą kartę otrzymujemy za darmo. Nie płacimy zarówno za jej wydanie jak i korzystanie z niej. A jeśli wykonujesz tylko transakcje bezgotówkowe (czyli nie wypłacasz pieniędzy z bankomatu) i spłacasz w terminie pełną kwotę z wyciągu z karty – nie płacisz też żadnych odsetek. Masz na to aż 56 dni.

Dowiedz się więcej o karcie tutaj

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25/09/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 12.02.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

d2jv3c7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jv3c7