Trwa ładowanie...
inżynieria

20. Inżynierskie Targi Pracy czyli praca nie tylko dla inżyniera

To już jubileuszowa, 20. edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej.

Share
20. Inżynierskie Targi Pracy czyli praca nie tylko dla inżyniera
d3kpw4l

To już jubileuszowa, 20. edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni Targów - 19 i 20marca 2013 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż i przedstawią oferty pracy, stażu oraz praktyk.

Stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów i managerów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co nas wyróżnia spośród innych Targów Pracy?

20 lat doświadczenia zobowiązuje i dlatego też nie ograniczamy się tylko do prezentacji wystawiających się firm, ale również dajemy możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli wystawiających się firm. Zapisy odbędą się na stronie: www.InzynierskieTargiPracy.pl/WARSZTATY

Na studentów czeka również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami w trakcie targów.

d3kpw4l

*Już dziś zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego * fanpage’u na którym możesz śledzić jakie firmy pojawią się na Targach, zadać pytanie organizatorom i wygrać nagrody w licznych konkursach.

Czy kiedykolwiek próbowałeś skontaktować się z 70 firmami w przeciągu 2 dni? Stowarzyszenie Studentów BEST daje Ci tę szansę. Przyjdź i sam to sprawdź!

Zapraszamy!

Stowarzyszenie Studentów BEST
www.InzynierskieTargiPracy.pl

d3kpw4l

Podziel się opinią

Share
d3kpw4l
d3kpw4l