WP
WP

2C Partners chce wprowadzić na Catalyst 2 serie obligacji wartych 6,3 mln zł

Warszawa, 01.08.2014 (ISBnews) - 2C Partners złożyło do GPW wniosek wprowadzenie obligacji serii D oraz serii E do obrotu na rynku Catalyst, podała spółka. Z dwóch emisji papierów dłużnych 2C Partners pozyskało ponad 6,3 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

"Spółka zamierza wprowadzić na rynek Catalyst 21.000 sztuk obligacji serii D oraz 42.060 szt. obligacji serii E. Będzie to zarazem trzecia i czwarta seria papierów dłużnych emitowanych przez 2C Partners S.A., która trafia do obrotu na alternatywnym rynku" - czytamy w komunikacie.

W kwietniu 2013 r. na Catalyst zadebiutowały obligacje serii B, a w grudniu ub. roku obligacje serii C.

"Środki pozyskane z dwóch ostatnich emisji przeznaczyliśmy na powiększanie portfela naszych nieruchomości. Obecnie realizujemy kilka projektów inwestycyjnych, z których część znajduje się w zaawansowanej fazie realizacji" - powiedział prezes spółki Łukasz Tylec, cytowany w komunikacie.

WP

W maju br. spółka zadebiutowała na rynku NewConnect. 2C Partners podkreśla, że ma w planach pozyskanie kapitału poprzez emisję akcji.

Spółka 2C Partners istnieje od 2006 roku, a jej podstawowa działalność polega na restrukturyzacji i rewitalizacji nieruchomości mieszkalnych. 2C Partners operuje na rynku wtórnym nieruchomości zarówno w zakresie pozyskiwania, jak i sprzedaży posiadanych zasobów. Spółka inwestuje obecnie w nieruchomości tylko na rynku stołecznym.

(ISBnews)
 

Polub WP Finanse
WP
WP