Trwa ładowanie...
d2pmsxf
30-09-2016 11:43

Action nie szuka inwestora, ale jest gotowy do ewentualnych rozmów

Warszawa, 30.09.2016 (ISBnews) - Action nie szuka inwestora, ale jest gotowy do rozmów na ten temat, poinformował prezes Piotr Bieliński.

d2pmsxf
d2pmsxf

"W obliczu jakiegokolwiek kryzysu tylko inwestor zagraniczny dostanie wsparcie od międzynarodowych instytucji. Takiego inwestora interesuje kanał zbytu i logistyka. My to mamy. Obecnie nie szukamy, ale jesteśmy gotowi do rozmów" - powiedział Bieliński podczas konferencji prasowej.

Action podał dziś w raporcie półrocznym, że spółka m.in. "planuje - wykorzystując wprowadzony do przepisów Prawa restrukturyzacyjnego mechanizm preferencji wierzytelności podmiotów finansujących postępowanie restrukturyzacyjne - wystąpić o pozyskanie dodatkowych środków z instytucji bankowych, funduszy inwestycyjnych lub nowego strategicznego inwestora".

Grupa kapitałowa Action skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. W ostatnim czasie realizuje również projekty e-commerce. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

(ISBnews)

d2pmsxf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pmsxf