Trwa ładowanie...
da5dk0e

Action oczekuje w 2010 wzrostu przychodów o 10-12 proc., rozmawia o przejęciach

16.11. Warszawa (PAP) - Dystrybutor sprzętu informatycznego Action spodziewa się, że w czwartym kwartale jego przychody będą wyższe rok do roku, a w całym 2010 roku wzrost...

da5dk0e
da5dk0e

16.11. Warszawa (PAP) - Dystrybutor sprzętu informatycznego Action spodziewa się, że w czwartym kwartale jego przychody będą wyższe rok do roku, a w całym 2010 roku wzrost przychodów powinien sięgnąć 10-12 proc. Firma rozmawia z trzema podmiotami na temat ewentualnych przejęć - poinformował prezes Action Piotr Bieliński.

"Czwarty kwartał nas nie rozpieszcza, ale spodziewamy się, że sprzedaż ukształtuje się na wyższym poziomie rdr. W całym 2010 roku oczekujemy około 10-12 proc. wzrostu przychodów" - powiedział Bieliński podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Bieliński poinformował, że Action rozmawia z trzema firmami na temat potencjalnego przejęcia, są to podmioty o przychodach rzędu 0,5-1 mld zł.

"Obecnie rozmawia się łatwiej o przejęciach, bo wielu graczy jest w trudnej sytuacji i muszą się skonsolidować lub zbankrutują" - powiedział. (PAP)

gsu/ pr/

da5dk0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da5dk0e