Trwa ładowanie...
d1508z9
d1508z9

Action prowadzi zaawansowane prace nad przejęciem witryny internetowej

8.5.Warszawa(PAP) - Action prowadzi zaawansowane prace nad przejęciem witryny internetowej, a finalizacja inwestycji spodziewana jest w najbliższych tygodniach - poinformowało...
Share
d1508z9

8.5.Warszawa(PAP) - Action prowadzi zaawansowane prace nad przejęciem witryny internetowej, a finalizacja inwestycji spodziewana jest w najbliższych tygodniach - poinformowało PAP źródło zbliżone do jednej ze spółek. Prezes Action Piotr Bieliński potwierdza, że giełdowy dystrybutor pracuje nad przejęciem.

"Action finalizuje prace nad przejęciem witryny internetowej, która specjalizuje się w handlu pewnymi produktami w sieci, związanymi poniekąd z branżą IT. Oficjalne informacje w sprawie tego przejęcia powinny pojawić się w ciągu najbliższych tygodni" - powiedziało PAP źródło.

Prezes Action sygnalizował wcześniej, że Action jest zainteresowany zakupem witryn internetowych i potwierdza, że spółka prowadzi obecnie prace nad akwizycją.

"Przyznaję, że pracujemy obecnie nad pewnym przejęciem. Nie mogę jednak ujawnić żadnych szczegółów" - powiedział w piątek Bieliński.

Grzegorz Suteniec(PAP)

gsu/ gor/

d1508z9

Podziel się opinią

Share
d1508z9
d1508z9