Trwa ładowanie...
d47yms7

Aforti Holding: Obroty na platformie wymiany walut wzrosły o 128% w VIII

Warszawa, 05.09.2016 (ISBnews) - Obroty na platformie wymiany walut Aforti Holding wzrosły o 128% i wyniosły 3,3 mln euro w sierpniu br., poinformowała spółka. Wartość złożonych wniosków o pożyczkę wyniosła 2,6 mln zł i wzrosła o 93%, podano również.

Share
d47yms7

"W sierpniu zanotowaliśmy rekordową w tym roku wartość złożonych wniosków o pożyczkę - co powinno oznaczać dalsze dynamiczne wzrosty. Widzimy rosnące zainteresowanie klientów. Oczywiście, 93% wzrost wartości złożonych wniosków jest dobrą prognozą na przyszłe miesiące, jednak jest to dopiero początek naszego rozwoju. Mamy ambitne plany sprzedażowe i aby je wykonać koncentrujemy się na dalszej pracy" - powiedział prezes Klaudiusz Sytek, cytowany w komunikacie.

Aforti Finance S.A. w sierpniu 2016 r. udzieliła pożyczki o łącznej wartości 323 tys. zł (w sierpniu zeszłego roku wartość udzielonych pożyczek wyniosła 0 zł). Wartość złożonych wniosków to 2 615 tys. zł, co oznacza wzrost ok. 93% r/r.

Aforti Holding S.A. pełni funkcję spółki holdingowej dla dwóch kluczowych podmiotów, które oferują komplementarne usługi finansowe dla klientów o szerokim spektrum portfelowym oraz dla spółki Aforti Ac Sp. z o.o. prowadzącej działalność księgowo-rachunkową i rozliczeniową dla innych podmiotów w grupie. Od 2011 roku jest notowana w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect.

(ISBnews)

d47yms7

Podziel się opinią

Share
d47yms7
d47yms7