Trwa ładowanie...
d1ljqy1

Ailleron liczy na długoterm. współpracę z PKO BP, ma wiele rozmów ws. LiveBank

Warszawa, 06.07.2016 (ISBnews) - Ailleron liczy na długoterminową współpracę z PKO Bankiem Polskim i jednocześnie jest zadowolony z liczby potencjalnych klientów bankowych oraz kontraktowania swojego produktu LiveBank, poinformował ISBnews prezes Ailleron Rafał Styczeń.

Share
d1ljqy1

"Oczywiście, że spodziewamy się zawarcia długoterminowej umowy z PKO BP. Współpraca z tą instytucją, przy dobrze wykonanej pracy z naszej strony, jest bardzo rozwojowa. Wzrost skali projektu w zakresie rozszerzeń geograficznych (nowe kraje, spółki grupy lub obszary produktowe), czy funkcjonalnych produktu (nowe moduły i funkcjonalności) odnotowujemy właściwie z każdym dotychczasowym klientem. Klienci są też do tej pory bardzo zadowoleni z produktu oraz jakości i szybkości naszych wdrożeń. Nie sądzę, aby w tym przypadku mogło być inaczej" - powiedział ISBnews Styczeń.

Ailleron podał na początku lipca, że ma umowę na uruchomienie pierwszego etapu prac nad wirtualnym oddziałem LiveBank w PKO BP. Przedmiotem umowy jest przeprowadzenie analizy i projektu doradczego w zakresie budowy wirtualnego oddziału banku w oparciu o rozwiązanie LiveBank. Umowa dopuszcza składanie kolejnych zleceń na zakup licencji i wdrożenie systemu LiveBank w PKO BP. Realizacja umowy będzie przebiegała etapami. Produkt Grupy Ailleron - LiveBank - wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i urządzeniach mobilnych, to obsługa audio-wideo w bankowości.

Prezes dodał, że nie może informować o szczegółach projektu z PKO BP (w tym spodziewanym terminie zakończenia I fazy projektu LiveBank), gdyż spółkę wiąże umowa poufności.

"Jesteśmy w dobrej pozycji w punktu widzenia zaawansowania i dojrzałości technologii produktu LiveBank oraz ilości i jakości wdrożeń referencyjnych. W każdym tygodniu przeprowadzamy szereg prezentacji dla banków top-tier z różnych regionów świata (np. Azji, Ameryki Południowej, Europy), zawieramy nowe partnerstwa, poszerzając sieć sprzedaży oraz rozmawiamy o zwiększeniu zakresu obecnych wdrożeń. Ilość rozmów, potencjalnych klientów oraz kontraktowania przyrasta wykładniczo, z czego się bardzo cieszę" - zaznaczył Styczeń.

Ailleron (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) jest ekspertem w budowaniu pionierskich produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to m.in.: LiveBank, iLumio, czy Ringback Tones.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d1ljqy1

Podziel się opinią

Share
d1ljqy1
d1ljqy1