Trwa ładowanie...
d1nx7q9
d1nx7q9

Akcjonariusze IMS zdecydowali o skupie akcji za łączną kwotę 6 mln zł

Warszawa, 01.12.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze IMS zdecydowali o upoważnieniu zarządu do nabycia do 3,33 mln akcji własnych spółki za maks. 4 zł za sztukę, na co przeznaczono łącznie 6 mln zł, wynika z uchwał walnego.
Share
d1nx7q9

"Upoważnia się zarząd spółki do nabycia nie więcej niż 3 333 333 akcji własnych spółki (?) Nabywanie akcji własnych może następować za cenę nie niższą niż 1,8 zł za jedną akcję i nie wyższą niż 4 zł za jedną akcję. Na nabycie akcji własnych przeznacza się kwotę 6 000 000 zł (?)" - czytamy w uchwale.

Nabyte przez spółkę akcje własne mogą być: a) przeznaczone do nabycia dla pracowników lub osób, które były zatrudnione w spółce lub spółkach z grupy kapitałowej IMS przez okres co najmniej 3 lat, lub b) umorzone, lub c) przeznaczone do dalszej odsprzedaży lub d) przeznaczone na inny prawnie dopuszczalny cel wskazany przez zarząd spółki, podano również.

Spółka tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą 3 podmioty bezpośrednio zależne. Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), wideomarketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych).

(ISBnews)

d1nx7q9

Podziel się opinią

Share
d1nx7q9
d1nx7q9