Trwa ładowanie...
dulsecl

AmRest przedłużył head of terms z Pizza Hut Europe do 15 sierpnia

Warszawa, 01.08.2016 (ISBnews) - AmRest Holdings podpisał trzeci aneks do wstępnego wiążącego porozumienia (head of terms) z Pizza Hut Europe Sarl - tym razem termin zawarcia umowy został przedłużony do 15 sierpnia br., podała spółka.

Share
dulsecl

"AmRest Holdings SE informuje o podpisaniu w dniu 31 lipca 2016 roku Aneksu nr 3 do wstępnego wiążącego porozumienia z Pizza Hut Europe Sarl określającego warunki, na jakich ma dojść do zawarcia ostatecznej umowy, ramowej umowy franczyzowej, umowy rozwoju oraz powiązanych z nimi umów franczyzowych i umów poręczenia. Aneks nr 3 przedłużył okres obowiązywania head of terms, a jednocześnie okres w którym ma dojść do zawarcia umów do dnia 15 sierpnia 2016 roku. W przypadku gdy nie dojdzie do zawarcia umów do tego dnia, head of terms ulegnie rozwiązaniu" - czytamy w komunikacie.

15 lipca AmRest Holdings przedłużył head of terms oraz okres, w którym ma dojść do zawarcia umów z Pizza Hut Europe Sarl do 31 lipca.

Pod koniec maja AmRest Holdings SE podał, że ma wstępne wiążące porozumienie (head of terms) z Pizza Hut Europe Sarl (PH Europe) określające warunki, na jakich ma dojść do zawarcia ostatecznych umów dotyczących praw i licencji w zakresie rozwoju, posiadania i prowadzenia restauracji Pizza Hut w krajach Europy Środkowo-Wschodniej od 1 października 2016 roku na okres 10 lat z możliwością jej przedłużenia. Umowa dotyczy działalności w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowacji i Słowenii.

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Spółka jest notowana na GPW od 2005 r.

(ISBnews)

dulsecl

Podziel się opinią

Share
dulsecl
dulsecl