Trwa ładowanie...
d1tg1l0

Analizy Online planują debiut na NewConnect

04.12. Warszawa (PAP) - Analizy Online zdecydowały o podwyższeniu kapitału w drodze oferty prywatnej i debiucie na rynku NewConnect - poinformowała spółka w piątkowym...

d1tg1l0
d1tg1l0

04.12. Warszawa (PAP) - Analizy Online zdecydowały o podwyższeniu kapitału w drodze oferty prywatnej i debiucie na rynku NewConnect - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

"Mamy kolejne pomysły, które pozwolą zwiększyć dynamikę rozwoju firmy. Ich realizacja wymaga jednak poniesienia większych nakładów kapitałowych, stąd decyzja o sięgnięciu po wsparcie ze strony inwestorów, ale i po środki unijne" - poinformował cytowany w komunikacie Grzegorz Raupuk, prezes spółki, jej współzałożyciel i jeden z największych udziałowców.

Analizy Online zostały założone w 2000 roku. Spółka zajmuje się monitorowaniem i analizą sytuacji w poszczególnych segmentach rynku kapitałowego.

W 2008 roku przychody Analiz Online wynosiły 3 mln zł, a zysk netto 753 tys. zł. W okresie styczeń-październik 2009 roku przychody wynosiły 2,93 mln zł, a zysk 310 tys. zł.

Spółka zatrudnia 18 osób.

Funkcję doradcy w procesie pozyskania kapitału oraz przy wprowadzeniu akcji Analiz Online Sp. z o.o. pełnić będzie spółka GoAdvisers SA.(PAP)

seb/ pam/

d1tg1l0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tg1l0