Trwa ładowanie...

Apple jeszcze nie pokazało nowego iPhone, a on już czeka w kolejce pod sklepem

Premiera nowego sprzętu Apple od lat budzi ogromne zainteresowanie na całym świecie. Gdy tylko nowe iPhony trafiają do sklepu, od razu ustawiają się ogromne kolejki chętnych. Wygląda jednak na to, że mamy rekordzistę.

Share
Apple jeszcze nie pokazało nowego iPhone, a on już czeka w kolejce pod sklepem
Źródło: youtube.com
dyrvprf

Mazen Kourouche nie chce czekać nawet do chwili premiery. Postanowił, że kupi nowy model iPhone jako pierwszy, dlatego ustawił się w kolejce do salonu Apple w Sydney już w dzień, gdy nowy telefon zostanie zaprezentowany światu.

Będzie musiał długo czekać. Na chwilę obecną nie wiadomo nawet, jak nowy iPhone będzie wyglądał i jakie funkcje zostaną dodane do smartfona Apple. Co oczywiste, wielką niewiadomą jest także to, kiedy telefon trafi na półki sklepów. Według nieoficjalnych pogłosek w saustralijskich salonach Apple nowy model ma być dostepny od 22 września.

Ostatnio poniósł porażkę, więc próbuje znowu. Mazen chciał być pierwszym, któremu uda się kupić iPhone 7, jednak spóźnił się i był "dopiero" 17. osobą, która weszła do sklepu 16 września 2016 r. i kupiła najnowszy wtedy telefon Apple.

dyrvprf

Dlaczego tak mu na tym zależy? Australijczyk prowadzi technologiczny blog na YouTube i twierdzi, że tylko prezentując nowego iPhona jako pierwszy może zachęcić fanów do oglądania jego kanału.

Bloger jest świetnie przygotowany. By przetrwać na ulicy 10-dniowe oczekiwanie na telefon, ma ze sobą śpiwór, namiot, a także ogromne zapasy jedzenia. Pracownicy salonu Apple, przed którym koczuje pozwalają mu korzystać z toalety, więc i to nie stanowi problemu - donosi news.com.au.

Zobacz także: 10 lat iPhone'a

Wszelkie "przecieki" i doniesienia o nowym iPhone zostaną już niedługo zweryfikowane. 12 wrzesnia o godz. 19 polskiego czasu w nowej siedzibie Apple zostanie pokazany nowy telefon, a także kolejna odsłona systemu operacyjnego iOS.

dyrvprf

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

dyrvprf

Podziel się opinią

Share
dyrvprf
dyrvprf