Trwa ładowanie...
d4db1qt
16-12-2015 13:09

Archicom wprowadził do sprzedaży 124 lokale w projekcie Siena we Wrocławiu

Warszawa, 16.12.2015 (ISBnews) - Archicom wprowadził do sprzedaży 124 mieszkania o łącznej powierzchni 6,2 tys. m2 w budynku Siena przy ul. Zakładowej we Wrocławiu, podała spółka. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2017 r.

Share
d4db1qt

"Wraz z wprowadzeniem projektu do sprzedaży oferta Archicom zwiększa się do ponad 1 000 mieszkań, co dla klientów oznacza jeszcze większy komfort wyboru mieszkania. Aby sprostać oczekiwaniom jak najszerszej grupy klientów, oferujemy mieszkania zróżnicowane pod względem standardu oraz cen, co daje dużą elastyczność wyboru i znajduje potwierdzenie w wynikach sprzedażowych" - powiedział członek zarządu Archicom Tomasz Sujak, cytowany w komunikacie.

W projekcie Siena znajdą się lokale o metrażach od 33 do 79 m2, których ceny zaczynają się od 5,8 tys. zł za m2. Obok mieszkań, projekt obejmuje podziemny garaż liczący 126 miejsc parkingowych a na terenie inwestycji dostępne będą także miejsca postojowe dla motocykli i rowerów.
"Siena będzie kolejnym prestiżowym adresem we Wrocławiu ze względu na niezwykle atrakcyjną lokalizację i wyróżniające rozwiązania architektoniczne. Budynek wyróżnia się ceglaną elewacją, nawiązującą do znajdującego się po stronie zachodniej historycznego zespołu obiektów" - powiedziała prezes Archicom Dorota Jarodzka-Śródka, cytowana w komunikacie.

Archicom to deweloper realizujący zarówno projekty mieszkaniowe, jak i biurowe, we Wrocławiu. W 2014 r. wypracował 128,7 mln zł przychodów. Pod koniec września br. Archicom złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w związku z planowaną ofertą publiczną akcji i wejściem na rynek główny GPW.

(ISBnews)

d4db1qt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4db1qt