Trwa ładowanie...
d3aegx7

Archicom wprowadził do sprzedaży 132 mieszkania we Wrocławiu

Warszawa, 30.11.2016 (ISBnews) - Archicom wprowadził 132 mieszkania na nowym osiedlu Forma we Wrocławiu, poinformowała spółka. Docelowo projekt zakłada budowę 500 mieszkań, podano również.

Share
d3aegx7

"Wprowadzamy do sprzedaży nowe osiedle społeczne w zielonej okolicy ul.Kamieńskiego. Zastosowaliśmy sprawdzone rozwiązania projektowe, które z powodzeniem funkcjonują na osiedlach Olimpia Port czy Cztery Pory Roku.Mieszkańcy" - powiedział członek zarządu Tomasz Sujak, cytowany w komunikacie.

Osiedle Forma powstanie przy ulicy Czartoryskiego, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy i terenów zielonych Docelowo będzie to kompleks 5 budynków, w których znajdzie się łącznie ponad 500 mieszkań. Projekt będzie realizowany w dwóch etapach, a do sprzedaży został właśnie wprowadzony pierwszy pięciopiętrowy budynek, w którym klienci mają do wyboru 132 lokale. Planowana realizacja pierwszego budynku to IV kw. 2018 roku, podano także.

"W ofercie znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 35 m2 do 74 m2. Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras. Cena mieszkań na osiedlu Forma zaczyna się od 5 250 zł/m2. Klienci będą mogli również skorzystać z dopłat rządowego programu Mieszkanie dla Młodych" - czytamy w komunikacie.

Grupa Archicom realizuje zarówno duże osiedla, jak również bardziej kameralne budynki, obiekty postindustrialne czy inwestycje z sektora premium. Spółka w 2015 r. sprzedała 611 mieszkań, tj. o 17,5% więcej niż rok wcześniej. Jest notowana na GPW od marca 2016 r.

(ISBnews)

d3aegx7

Podziel się opinią

Share
d3aegx7
d3aegx7