Trwa ładowanie...

ARiMR. Nowy termin składania oświadczeń w związku z epidemią koronawirusa

Panujący stan epidemiologiczny wpłynął na decyzję Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) dot. zmiany terminu składania oświadczeń potwierdzających brak zmian w 2020 roku. Obecnie ze względu na epidemię koronawirusa i konieczność ograniczenia bezpośredniego kontaktu pracowników biur powiatowych z interesantami, ARiMR udostępnia różne narzędzia do składania oświadczeń.

ARiMR. Nowy termin składania oświadczeń w związku z epidemią koronawirusaŹródło: WP
d490157
d490157

ARiMR. Nowy termin składania oświadczeń w związku z epidemią koronawirusa

Jak informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), do 8 kwietnia zarejestrowano aż 103,5 tys. prawidłowych zgłoszeń. Przypomnijmy, że oświadczenia potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku o dopłaty z roku 2019 można składać od 2 marca br.

.Oglądaj: Wakacje kredytowe dla konsumentów i firm. Przedsiębiorcy mogą też liczyć na kredyt obrotowy

Zapisy ustawy dot. COVID-19 regulują, że w związku z zawieszeniem terminu, podpisane oświadczenie potwierdzające brak zmian będzie można złożyć do ARiMR w terminie 15 dni kalendarzowych po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego, jednak nie później niż do ostatniego dnia składania wniosków o przyznanie płatności.

d490157

ARiMR. Nowy termin składania oświadczeń w związku z epidemią koronawirusa

Wnioski do ARiMR można wysyłać pocztą lub złożyć je za pośrednictwem platformy ePUAP. Istnieje również możliwość wysłania zeskanowanych dokumentów pocztą elektroniczną na adres mailowy biura powiatowego. W tym wypadku oryginał należy dostarczyć w późniejszym terminie.

Istnieje również możliwość pozostawienia dokumentu w udostępnionych przy wejściach do biur powiatowych wrzutniach lub urnach.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d490157
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d490157