Trwa ładowanie...
d4edh5u

Arrinera przydzieliła obligacje serii B o łącznej wartości 2,05 mln zł

Warszawa, 12.05.2015 (ISBnews) - Arrinera przydzieliła obligacje serii B na kwotę 2,05 mln zł, wynika z komunikatu spółki.

Share
d4edh5u

"W ramach przeprowadzonej subskrypcji prywatnej zostało przydzielonych 2.053 obligacji na okaziciela serii B o wartości nominalnej 1.000,00 zł każda. (?) Na obligacje na okaziciela serii B złożyło zapisy 78 podmiotów" - czytamy w komunikacie.

Subskrypcja prywatna obejmowała łącznie 5 tys. obligacji na okaziciela serii B.

Celem emisji jest pozyskanie środków na zwiększenie kapitału obrotowego pozwalającego na wprowadzenie na rynek modelu wyścigowego Arrinery do końca 2015 rok i zakończenie prac nad egzemplarzami pokazowymi, nakłady na promocję, udział w światowych targach motoryzacyjnych, wprowadzenie do sprzedaży limitowanej serii 33 sztuk Arrinery Hussarya w kraju i za granicą w 2016 roku.

Arrinera S.A. tworzy grupę kapitałową związaną z sektorem motoryzacyjnym. Głównym celem, oprócz nadzoru nad poszczególnymi procesami w spółkach podległych (Arrinera Automotive Holding PLC i Arrinera Automotive S.A.), jest budowa silnej i globalnej marki Arrinera na rynku motoryzacyjnym w segmencie super samochodów.

(ISBnews)

d4edh5u

Podziel się opinią

Share
d4edh5u
d4edh5u