Trwa ładowanie...
d2hsjgd

Asseco podpisało z ARiMR umowę o wartości 21,2 mln zł netto

21.12. Warszawa (PAP) - Asseco Poland podpisało z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umowę na "Utrzymanie, modyfikację i ulepszanie systemów aplikacyjnych OFSA,...

Share
d2hsjgd

21.12. Warszawa (PAP) - Asseco Poland podpisało z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umowę na "Utrzymanie, modyfikację i ulepszanie systemów aplikacyjnych OFSA, OFSA-PROW, OFSA-PROW-DD, RG-PROW. Wartość kontraktu to 21,2 mln zł netto - wynika z suplemetu do Dziennika Urzędowego UE.

Udzielenie zamówienia nastąpiło w tzw. trybie z wolnej ręki.

Asseco będzie realizowało umowę od 1 stycznia 2011 r. do czasu powierzenia wykonywania tych usług niezależnemu wykonawcy, wybranemu w ramach postępowania prowadzonego w trybie dialogu konkurencyjnego.

d2hsjgd

ARiMR w maju 2010 r. ogłosiła przetarg na utrzymanie, modyfikację i ulepszanie systemów aplikacyjnych OFSA, OFSA-PROW, OFSA-PROW-DD, RG-PROW. Zwycięzca przetargu będzie utrzymywał systemy ARiMR przez 36 miesięcy. Według wcześniejszych informacji ARiMR do dialogu kokurencyjnego w tym postępowaniu zaprosiła pięć konsorcjów, których liderami są: Asseco Poland, Sygnity, Hewlett-Packard Polska, IBM Polska oraz AGN Polska. Szacunkowa wartość tego zamówienia to 58,12 mln zł netto.(PAP)

gsu/ gor/

d2hsjgd

Podziel się opinią

Share
d2hsjgd
d2hsjgd