Trwa ładowanie...
dthlgiw
07-10-2016 13:13

Aster Papazyan zostanie dyrektorem generalnym Rynku B2B w Grupie Netia

Warszawa, 07.10.2016 (ISBnews) - Aster Papazyan, który ostatnio zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie easyPack - operatorze paczkomatów InPost, obejmie 2 listopada stanowisko dyrektora generalnego Rynku B2B w Grupie Netia, podał telekom.

dthlgiw
dthlgiw

"Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie easyPack - operatorze paczkomatów InPost, światowym liderze samoobsługowych punktów odbioru, gdzie odpowiadał za rozwój i działalność operacyjną firmy w skali globalnej" - czytamy w komunikacie.

Aster Papazyan ma ponad 10-letnie doświadczenie pracy w organizacjach high-tech na rynku B2B. Przez 7 lat w firmie Dell jako dyrektor sprzedaży zarządzał działem handlowym odpowiedzialnym za biznes korporacyjny oraz zbudowanie kanału partnerskiego, a następnie pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego Dell w Polsce. Zarządzał organizacją, w której kierunek rozwoju usług i produktów nadaje technologia (Grupa PayU/Allegro)
. Wcześniej zajmował także stanowisko dyrektora sprzedaży w strukturach rynku B2C w Orange, podano również.

Netia S.A. to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, telefonii stacjonarnej, a także telefonii komórkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r.

(ISBnews)

dthlgiw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dthlgiw