Trwa ładowanie...
d2cupns

Atal wprowadził do sprzedaży 131 lokali w swojej pierwszej inwestycji w Poznaniu

Warszawa, 05.10.2016 (ISBnews) - Atal wprowadził do sprzedaży 131 lokali na osiedlu Atal Malta w Poznaniu, podała spółka. Termin oddania mieszkań w pierwszej inwestycji spółki w tym mieście to I kw. 2018 r.

Share
d2cupns

Inwestycja w Poznaniu powstaje przy ul. Wołkowyskiej, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego. W pięciopiętrowym budynku znajdzie się 130 mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 m2, a także jeden lokal usługowy. Ponadto zaplanowano 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu podziemnym.

"Atal od teraz działa na wszystkich największych rynkach deweloperskich w kraju. Nasze doświadczenie pozwala nam odpowiednio dopasować ofertę do potrzeb klientów w poszczególnych miastach. Podobnie jest w Poznaniu - zadbaliśmy o odpowiedni projekt, wysoki standard wykończenia, atrakcyjną lokalizację i funkcjonalne układy lokali. To z pewnością przyczyni się do dużego zainteresowania osiedlem" - powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

Obecność we wszystkich największych aglomeracjach w Polsce pozwoli Atalowi na dalsze wzrosty sprzedaży, a także na większą niezależność od zmienności koniunktury na poszczególnych rynkach, dodał Juroszek.

d2cupns

"Termin zakończenia prac budowlanych i oddania do użytkowania inwestycji to I kwartał 2018 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio architektoniczne AP Szczepaniak" - czytamy także w materiale.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)

d2cupns

Podziel się opinią

Share
d2cupns
d2cupns