Trwa ładowanie...
d423pxc

Atal wprowadził do sprzedaży 99 mieszkań w projekcie Masarska 8 Apartamenty

Warszawa, 15.04.2015 (ISBnews) - Atal wprowadza do sprzedaży inwestycję Masarska 8, która powstanie w centrum Krakowa. W ofercie znalazło się 99 mieszkań, podała spółka.

Share
d423pxc

"Klienci w Polsce są coraz bardziej wymagający. Nabywcy zwracają coraz większą uwagę na standard wykonania oraz projekt architektoniczny. Masarska 8 Apartamenty jest inwestycją doskonale położoną, a do tego dopracowaną w każdym detalu. Dzięki temu będzie jednym z najładniejszych budynków mieszkalnych nie tylko w Krakowie, ale także w całej Polsce" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Ewelina Juroszek, cytowana w komunikacie.

Budynek Masarska 8 Apartamenty zlokalizowany będzie nieopodal Galerii Kazimierz, w samym centrum Krakowa. Cena za 1 m2 wynosi 7 500 zł brutto, a dla najwyższej kondygnacji 7 800 zł brutto.

Od strony ulic Masarskiej i Rzeźniczej budynek będzie posiadał 5 pięter, natomiast pozostałe jego części będą trzypiętrowe. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w taras, balkon lub przydomowy ogródek. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 105 samochodów, podano w materiale.

d423pxc

"Za projekt Masarska 8 Apartamenty odpowiada biuro projektowe Wojciecha Sarana. Planowany termin rozpoczęcia prac to koniec kwietnia 2015 roku, a planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to przełom II i III kwartału 2017 roku" - czytamy dalej.

W aktualnej krakowskiej ofercie firmy Atal, oprócz Masarskej 8 Apartamenty, znajduje się 7 innych inwestycji. Trwa budowa na dwóch etapach osiedla Bagry Park. W trakcie realizacji są także prestiżowe Bronowice Residence IV, Bronowice Residence Domy oraz nowoczesne City Towers Czyżyny II. Mieszkania można nabywać również w inwestycjach, które dostały już pozwolenie na użytkowanie - City Towers Czyżyny I, na zlokalizowanym w spokojnej okolicy osiedlu Lindego Park Bronowice oraz w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11 Apartamenty tuż obok Bulwarów Wiślanych, przypomina spółka.

Atal S.A. to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst.

(ISBnews)

d423pxc

Podziel się opinią

Share
d423pxc
d423pxc