Trwa ładowanie...
d4fvbfp

Atende oczekuje 'znacznego wzrostu' w tym roku, zapowiada 'atrakcyjną' dywidendę

Warszawa, 24.03.2015 (ISBnews) - Atende wierzy, że 2015 rok będzie okresem znacznego wzrostu. Oczekuje rozwoju m.in. poprzez akwizycje i zapowiada "atrakcyjną dywidendę", poinformował zarząd spółki.

Share
d4fvbfp

"Perspektywy rozwoju działalności grupy Atende w 2015 roku oceniamy jako dobre. Będziemy dalej konsekwentnie rozwijać grupę Atende, zarówno organicznie, jak i poprzez przejęcia. Zgodnie ze strategią będziemy również dążyć do wypłacania atrakcyjnych dywidend, jak to miało w poprzednich latach" - napisał zarząd Atende w liście do akcjonariuszy.

"Wierzymy, że 2015 rok będzie okresem znacznego wzrostu, co przyniesie korzyści dla akcjonariuszy oraz pozostałych interesariuszy spółki" - podsumowano w liście.

Atende (dawniej ATM Systemy Informatyczne) dostarcza rozwiązania teleinformatyczne dla firm i instytucji. Specjalizuje się w trzech dziedzinach: sieci i bezpieczeństwa teleinformatycznego, wysokowydajnych systemów obliczeniowych oraz infrastruktury teleinformatycznej, szczególnie dla centrów danych. Jest liderem na rynku systemów gwarantowanego zasilania.

(ISBnews)

d4fvbfp

Podziel się opinią

Share
d4fvbfp
d4fvbfp