Trwa ładowanie...

Auchan domaga się usunięcia z sieci własnej piosenki

Od środy w internecie krąży piosenka nagrana przez pracowników Auchana z okazji rocznicy działania tej sieci hipermarketów w Polsce. Można ją znaleźć m.in. na You Tube.

Share
Auchan domaga się usunięcia z sieci własnej piosenkiŹródło: Jupiterimages
d2uo5x5

Piosenka Auchana jest powszechnie ośmieszana w komentarzach internautów. Śpiewana po polsku przez pracowników sieci handlowej do melodii "We are the world" Michaela Jacksona wychwala Auchana jako doskonałego pracodawcę. Padają tam słowa takie jak: "To co siłę daje, co wielkiego Auchan ma. Nasz fundament - zgrana ekipa" oraz "Już dziesięć lat, dziesięć plus jeden. Jesteśmy wciąż najlepsi, bo dajemy wszystko z siebie". O piosence Auchana pierwsi napisali dziennikarze Gazety Wyborczej. Auchan domaga się od nich usunięcia wideoklipu.

„Rozpowszechnianie piosenki stanowiącej materiał wewnętrzny Spółki narusza wizerunek naszych pracowników. Wzywamy do natychmiastowego usunięcia materiału”, tak sieć Auchan straszy sądem dziennikarza Gazety. W klipie zdjęcia pracowników Auchana w studio nagrań przeplatają się z ujęciami z marketów. Kamera wolno przesuwa się po stoisku warzywnym, po regałach z sokami, pokazuje piekących ciasta pracowników w białych fartuchach, ujęcia ze stoiska kosmetycznego gdzie akurat jest 5 proc. obniżka. Internauci nie wykazują zrozumienia dla kultury korporacyjnej Auchan. W sieci komentują utwór jako "żenadę roku".

JS

d2uo5x5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uo5x5
d2uo5x5