Trwa ładowanie...
d1qwfvz

Awaria sieci Orange i T-Mobile. Użytkownicy skarżą się na problemy

Użytkownicy sieci Orange i T-Mobile z Górnego Śląska od południa zgłaszają awarię u obu operatorów. Klienci narzekają na całkowity brak zasięgu lub częste zrywanie połączeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria sieci Orange i T-Mobile. Użytkownicy skarżą się na problemy
(WP.PL, Fot: pixaby)
d1qwfvz

Sieci potwierdzają usterkę i zapewniają: trwają prace.

Kto ma problem? Jak wynika z mapy zgłoszeń serwisu DownDetector.pl najwięcej problemów mają użytkownicy ze Śląska. Podobny wniosek płynie z analizy wiadomości na profilu społecznościowym sieci. Mieszkańcy Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Gliwic i Bytomia narzekają na brak zasięgu, częste zrywanie połączenia i problemy z wiadomościami SMS.

Orange oficjalnie potwierdza, że od południa zmaga się z problemami technicznymi. Przedstawiciele operatora na infolinii zapewniają, że prace nad usunięciem usterki cały czas trwają. Przewidywany czas naprawy? Dziś, w godzinach wieczornych. Sieć proponuje swoim użytkownikom, by w telefonie wybrali tryb pracy 3G, ponieważ problem powinien dotyczyć wyłącznie tych, których telefon pracuje wciąż na 2G.

d1qwfvz

T-Mobile również potwierdza problemy u niektórych użytkowników. "Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Nasi technicy już nad wszystkim pracują. Prosimy o cierpliwość" - informują konsultanci, którzy obiecują, że jeszcze dzisiaj wszystko wróci do normy.

d1qwfvz

Podziel się opinią

Share

d1qwfvz

d1qwfvz