Trwa ładowanie...
d3e0rwx

Awbud ma kontrakt o wartości 8,5 mln zł przy budowie sklepu IKEA w Lublinie

Warszawa, 04.11.2016 (ISBnews) - Awbud podpisała umowę z P.A. Nova, generalnym wykonawcą budowy nowego sklepu IKEA w Lublinie, poinformowała spółka. Awbud odpowiedzialny będzie za wykonanie specjalistycznych prac żelbetowych związanych z budową sklepu oraz przynależnego do niego parkingu o wartości około 8,5 mln zł, podano również.

Share
d3e0rwx

"Nasze doświadczenie, jako generalnego wykonawcy wielu złożonych inwestycji, a także wyspecjalizowanego w pracach żelbetowych i instalacyjnych podwykonawcy, daje nam szczególne kompetencje zapewniające wysoki standard wykonania. Kontrakt na prace żelbetowe przy realizacji w Lublinie, jest kolejnym, który realizujemy w związku z budową lub przebudową sklepów IKEA. Kolejne zlecenie potwierdza naszą wartość, jako rzetelnego wykonawcy dysponującego odpowiednimi zasobami - zarówno kadrowymi, jak i technologicznymi" - powiedział prezes Michał Wuczyński, cytowany w komunikacie,

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w następujących obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

(ISBnews)

d3e0rwx

Podziel się opinią

Share
d3e0rwx
d3e0rwx