Trwa ładowanie...
d4f4whs

Awbud ma umowę na magazyn paliw dla Lafarge w Bielawach za 12,7 mln zł netto

Warszawa, 19.07.2016 (ISBnews) - Awbud zawarł z Lafarge Cement, oddział w Bielawach, umowę na wykonanie hali magazynowej paliw alternatywnych i związanego z nią budynku administracji z infrastrukturą. Całkowita wartość kontraktu wynosi 12,65 mln zł netto, podała spółka.

Share
d4f4whs

Zadanie obejmuje wykonanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, projektu wykonawczego, realizację prac budowlanych i dostaw oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, czytamy w komunikacie.

Zakończenie realizacji powinno nastąpić do 17 sierpnia 2017 r., podano również.

Hala magazynowa to kolejny kontrakt realizowany na rzecz LafargeHolcim. Awbud jest również generalnym wykonawcą budowy kompletnej instalacji separacji popiołów na terenie Elektrociepłowni Siekierki, której Lafarge Cement posiada 30% udziałów. Ponadto Awbud Design & Build był odpowiedzialny za projekt Zakładu Wydobywczego Lafarge Kujawy w Bielawach, przypomniano.

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w 6 obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

(ISBnews)

d4f4whs

Podziel się opinią

Share
d4f4whs
d4f4whs