Trwa ładowanie...
d1gh3w9
08-03-2016 09:03

AXA złożyła do UOKiK wniosek o zgodę na nabycie Liberty Ubezpieczenia

Warszawa, 08.03.2016 (ISBnews) - AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji złożyło do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na nabycie części mienia Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros używanej do prowadzenia działalności ubezpieczeniowej za pośrednictwem oddziału Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce (Liberty Ubezpieczenia), podał urząd.

d1gh3w9

Wniosek wpłynął 2 marca. Sprawa jest w toku.

Zgłaszana koncentracja dotyczy nabycia przez spółkę AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji od Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A., zarejestrowanej w rejestrze handlowym w Hiszpanii, zorganizowanej części przedsiębiorstwa używanej do prowadzenia działalności ubezpieczeniowej za pośrednictwem oddziału Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce.

Grupa AXA prowadzi w Polsce działalność w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń osobowych i majątkowych, reasekuracji, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych oraz świadczenia pomocy assistance.

Grupa Liberty prowadzi w Polsce działalność w zakresie ubezpieczeń osobowych i majątkowych.

(ISBnews)

d1gh3w9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gh3w9