Trwa ładowanie...
d2ldurf
handel
11-10-2009 17:21

Bać-Pol odstapił od fuzji z Rabat Pomorze

11.10.Warszawa (PAP) - Bać-Pol odstąpił od listu intencyjnego, w sprawie utworzenia grupy kapitałowej, zawartego z Rabat Pomorze, spółką zależną Bomi - poinformowała Bomi w...

d2ldurf
d2ldurf

11.10.Warszawa (PAP) - Bać-Pol odstąpił od listu intencyjnego, w sprawie utworzenia grupy kapitałowej, zawartego z Rabat Pomorze, spółką zależną Bomi - poinformowała Bomi w komunikacie.

"Zarząd BOMI SA informuje, iż w dniu 9 października 2009 roku do Spółki wpłynęło zawiadomienie zarządu Rabat Pomorze SA, spółki zależnej od Emitenta, o dokonanym w dniu 9 października 2009 r. odstąpieniu od zawartego listu intencyjnego przez BAĆPOL SA" - podano w komunikacie.

"Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem odstąpienie od listu intencyjnego, którego treścią było podjęcie działań przez obydwie strony z zamiarem stworzenia Grupy Kapitałowej, po uzyskaniu stosownej zgody UOKiK, w celu zintensyfikowania działań związanych z ich dalszym rozwojem w oparciu o synergię i poszerzanie udziału w rynku dystrybucji FMCG oraz rozwój ogólnopolskiego programu franszyzy, nastąpiło wskutek bezskutecznego upływu terminów wyznaczonych przez strony listu intencyjnego w zakresie ustalenia parytetu udziałów stron listu intencyjnego w przyszłej strukturze" - dodano.

List intencyjne spółki podpisały pod koniec lipca tego roku.

d2ldurf

Rabat Pomorze, spółka zależna Bomi, jest operatorem ogólnopolskiej sieci franszyzowej działającej pod nazwami "Sieć 34" i "eLDe" oraz prowadzi dystrybucję artykułów FMCG na terenie Pomorza oraz Polski południowej.

Bać-Pol jest jedną z największych firm handlowych w Polsce, posiada centra dystrybucyjne na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego i lubuskiego. Spółka oferuje klientom zakup towarów w systemie cash&carry w pięciu halach sprzedażowych w Rzeszowie, Lublinie, Zielonej Górze, Ostrowcu Świętokrzyskim i Nowym Sączu. (PAP)

jtt/

d2ldurf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ldurf