Trwa ładowanie...
d37kb6d

Bank Handlowy chciałby utrzymać politykę dywidendy w nowej strategii

Warszawa, 08.05.2015 (ISBnews) - W nowej strategii na lata 2016-2018 Bank Handlowy chciałby utrzymać politykę dywidendy z poprzedniej strategii, poinformował prezes Sławomir Sikora. 

Share
d37kb6d

"Pogląd zarządu jest taki, że chcielibyśmy utrzymać nasze założenia z ostatnich trzech lat, jeśli chodzi o politykę dywidendy. 2015 jest ostatnim rokiem naszej poprzedniej trzyletniej strategii i zbiega się z rokiem, w którym bankowość jest w innym świecie, na którą to zmianę nasz bank jest przygotowany" - powiedział Sikora podczas konferencji prasowej.

Politykę dywidendy Banku Handlowego zakłada wypłatę do 99,9% rocznego zysku dla akcjonariuszy.

Prezes zapowiedział dziś, że Bank Handlowy przedstawi na jesieni nową trzyletnią strategię, która będzie zakładała silny wzrost.

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. W ofercie grupy kapitałowej oprócz klasycznych usług bankowych znajdują się usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez dom maklerski oraz produkty leasingowe. Bank jest notowany na rynku głównym GPW od 1997 r.

(ISBnews)

d37kb6d

Podziel się opinią

Share
d37kb6d
d37kb6d