Trwa ładowanie...
d3sja3i

Bardzo niefortunna reklama na Krupówkach. Chodzi o zestawienie postaci

Pod koniec grudnia tłumy turystów przyjeżdżają do Zakopanego, by poczuć prawdziwą atmosferę Świąt. Popularność górskiego miasta wykorzystują przedsiębiorcy, reklamując swoje usługi na każdym kroku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reklama wystawy figur woskowych na Krupówkach.
Reklama wystawy figur woskowych na Krupówkach. (WP.PL)
d3sja3i

Zdjęcie jednej z takich reklam przesłała do naszej redakcji Czytelniczka Wirtualnej Polski. Ogłoszenie ma zachęcać turystów do odwiedzania wystawy figur woskowych na Krupówkach.

Niezręczność reklamy polega na zestawieniu postaci. Obok trzech papieży - Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka, widzimy roześmianą Marylin Monroe. Piosenkarka zapisała się w historii jako symbol kobiecego piękna, seksu i dobrej zabawy, co nie współgra dobrze z głowami Kościoła. Ponadto, papieży nie są najwierniejszym odzwierciedleniem ich realnych wizerunków. Najbardziej poszkodowany wydaje się być papież Franciszek, który prawie w ogóle nie przypomina woskowej figury widocznej na zdjęciu.

Reklama wystawy figur woskowych na Krupówkach. WP.PL
Reklama wystawy figur woskowych na Krupówkach. (WP.PL)

Twórcy reklamy chcieli zainteresować turystów i zdecydowanie osiągnęli swój cel. Reklama przyciąga uwagę, niestety swoją niezręcznością.

d3sja3i

Podziel się opinią

Share
d3sja3i
d3sja3i