Trwa ładowanie...
d11hzwy

Bartłomiej Misiewicz został "twarzą" wódki

Z polityki do aresztu, z aresztu do biznesu. Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik MON i protegowany Antoniego Macierewicza, został producentem wódki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz produkuje wódkę. I promuje ją swoim nazwiskiem.
Bartłomiej Misiewicz produkuje wódkę. I promuje ją swoim nazwiskiem. (fot. Twitter)
d11hzwy

Misiewiczówka - tak nazywa się alkohol produkowany i reklamowany przez Bartłomieja Misiewicza. Rozpoczęciem produkcji były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej pochwalił się na Twitterze.

Swoją wódkę Misiewicz reklamuje jako "smaczną nawet na ciepło". Według zapewnień producenta, jest to produkt klasy premium, wykonany z pszenicy.

d11hzwy

Na etykiecie, zamiast twarzy Bartłomieja Misiewicza, jest jednak rysunek niedźwiedzia.

Profesjonalna bankowość na miarę XXI wieku: profil zaufany

Bartłomiej Misiewicz zasłynął przede wszystkim jako rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i pupil Antoniego Macierewicza, ówczesnego szefa resortu.

d11hzwy

W czasie swojej współpracy z resortem przyłapano go m.in. na hucznej zabawie w białostockim klubie, gdzie stawiał kolejki wszystkim w barze, podrywał studentki i oferował pracę w MON. Miał tam pojechać służbowym samochodem w asyście ochroniarzy.

W 2019 roku został zatrzymany przez CBA. Usłyszał m.in. zarzuty korupcyjne. Jest też podejrzany o działanie na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Misiewicz trafił do aresztu. Pod koniec czerwca ubiegłego roku warszawski sąd okręgowy postanowił, że może on opuścić areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł. Były rzecznik resortu obrony po pięciu miesiącach wyszedł na wolność.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d11hzwy

Podziel się opinią

Share

d11hzwy

d11hzwy