Trwa ładowanie...
d4edh5u

Best przesunął termin przydziału obligacji serii L2 na 9 lutego z 19 lutego

Warszawa, 09.02.2016 (ISBnews) - Best dokonał zmiany terminu przydziału obligacji serii L2 na 9 lutego z 19 lutego, podała spółka.

Share
d4edh5u

Best tłumaczy w komunikacie, że decyzja ta jest spowodowana jest zakończeniem 5 lutego 2016 r. przyjmowania zapisów na obligacje w następstwie przekroczenia 4 lutego 2016 r. liczby dostępnych obligacji i skrócenia okresu przyjmowania zapisów na nie.

W ub. tygodniu spółka podała, że popyt na jej obligacje serii L2 o łącznej wartości nominalnej 40 mln zł przekroczył liczbę oferowanych papierów dłużnych pierwszego dnia zapisów i tym samym okres subskrypcji zostaje skrócony do 5 lutego wobec 17 lutego wcześniej, a zapisy złożone 4 i 5 lutego zostaną proporcjonalnie zredukowane.

Oferta obligacji serii L2 jest szóstą emisją realizowaną przez Best w ramach publicznego programu emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej do 300 mln zł. W ramach tego programu spółka przeprowadziła dotychczas emisje o łącznej wartości nominalnej 210 mln zł, z czego trzy serie opiewające łącznie na 130 mln zł skierowane były do inwestorów detalicznych.

d4edh5u

Wszystkie wyemitowane w ramach programu obligacje notowane są na Catalyst.

Best specjalizuje się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Grupa inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie - na rzecz banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe. Best jest spółką notowaną na warszawskiej giełdzie od 1997 r.

(ISBnews)

d4edh5u

Podziel się opinią

Share
d4edh5u
d4edh5u