Trwa ładowanie...

Biedronka organizuje weekendową promocję. Podwojono liczbę naklejek

Sieć Biedronka przedstawia ofertę dla kolekcjonerów "Gangu Fajniaków". Sieć podwaja liczbę naklejek na zakupy, które wymienione mogą zostać na pluszaki i książki o ich przygodach. Promocja obowiązuje tylko w ten weekend.

Biedronka organizuje weekendową promocję. Podwojono liczbę naklejekŹródło: money.pl
d1qck6g
d1qck6g

Biedronka organizuje weekendową promocję. Dwa razy więcej naklejek

"W sobotę zakupy w ponad 3 tys. sklepów Biedronka oznaczają podwojenie naklejek na Fajniaki lub książkę o ich przygodach. Ci klienci, którzy nie skorzystają z tej okazji, mają jeszcze szanse na podwojenie naklejek w niedzielę niehandlową 20 września" - informują władze sieci Biedronka.

Nie tylko Biedronka. Kolejne sieci handlowe na celowniku UOKiK

Biedronka: 19 i 20 września ta liczba naklejek się podwaja – do zgarnięcia będzie zatem aż 10 dodatkowych naklejek:

  • za zakupy z kartą Moja Biedronka
  • za zakup co najmniej jednego warzywa lub owocu
  • za zakup produktów z oferty specjalnej *dodatkowy benefit „Kupuj co polskie”, przyznawany za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki

Fajniakowe naklejki zbierać można do 18 listopada br., jednak już teraz warto skorzystać z okazji i podwoić swoje szanse w sobotę, robiąc zakupy w sklepach sieci Biedronka.

d1qck6g

Biedronka organizuje weekendową promocję. Dwa razy więcej naklejek

Sieć biedronka informuje jednocześnie, że także w niedzielę, 20 września, klienci mogą zamówić zakupy do domu i również otrzymać za nie podwójną liczbę naklejek.

Biedronka to sieć sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Biedronka generuje 65 proc. dochodów JMP. Pod względem liczby sklepów jest to największa sieć handlowa w Polsce.

d1qck6g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qck6g