Trwa ładowanie...
Biedronka w nowej odsłonie. Sieć otworzyła sklepy przejęte po Piotrze i Pawle
Piotr i Paweł

Biedronka w nowej odsłonie. Sieć otworzyła sklepy przejęte po Piotrze i Pawle

Nowe sklepy Biedronka otwiera we Wrocławiu, Tychach, Poznaniu i Kaliszu. To lokale przejęte po sieci Piotr i Paweł. Jak zapewnia właściciel marki Biedronka, większość dotychczasowego personelu odkupionych sklepów nadal będzie pracować, tylko pod zmienionym szyldem/

Share
d2mmt1h

Oprócz odświeżonego loga, nowe placówki mają oferować poszerzony asortyment produktów świeżych - mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych - eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach.

- Sklepy zostały przez nas przygotowane do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówki wyróżniają się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedne z nielicznych, posiadają oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki - mówi Paweł Stolecki, Dyrektor Operacyjny Makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

d2mmt1h

Z okazji otwarcia nowych sklepów sieć uruchomiła promocje cenowe, które będą obowiązywać do 4 października.

inne
Źródło: inne

Jak informują przedstawiciele Jerronimo Martins Polska, większość pracowników przejętych sklepów zachowa swoje stanowiska. Nowy pracodawca zapewnia im etat na tych samych warunkach, jak swoim pozostałym pracownikom.

14 września sieć Piotr i Paweł zamknęła siedem sklepów zlokalizowanych w Grudziądzu, Szczecinie, Warszawie, Krakowie, Wejherowie, Lublinie i Koszalinie.

inne
Źródło: inne

Docelowo planuje zamknięcie łącznie 20 sklepów, w związku z tym własnych placówek zostanie sieci ok. 30.

d2mmt1h

Podziel się opinią

Share
d2mmt1h
d2mmt1h