Trwa ładowanie...
d45afz4

Bloober Team: Światowa premiera gry 'Layers of Fear' odbędzie się we wtorek

Warszawa, 15.02.2016 (ISBnews) - Światowa premiery gry "Layers of Fear" w wersjach na konsole Playstation 4 i Xbox One oraz komputery PC i Mac odbędzie się - zgodnie z planem - we wtorek, 16 lutego br., podał Bloomer Team. Gra dostępna będzie po cenie stanowiącej równowartość kwoty około 20 USD/euro.

Share
d45afz4

Gra będzie dostępna w ponad 100 sklepach, takich jak: PlayStation Network, Xbox Live, Steam, GOG, Amazon, Gamestop czy App Store firmy Apple. Firma razem ze swym partnerem handlowym, firmą Aspyr Media, Bloomer Team spodziewa się bardzo dobrych wyników sprzedażowych, podała spółka.

"'Layers of Fear' dzięki wersji wczesnego dostępu stał się jednym z najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów w ostatnich miesiącach. Dzięki temu 'Layers of Fear', na starcie, dostanie wsparcie marketingowe od format holderów, które będzie widoczne już od pierwszego dnia sprzedaży" - zapowiada prezes spółki Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

"Layers of Fear" będzie dostępny w wymienionych wyżej kanałach dystrybucji w cenie 19,99 USD. W Polsce dostępna jest specjalna wersja kolekcjonerska, w specjalnej niższej cenie - wyłącznie dla graczy z naszego kraju, podano również.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

d45afz4

Podziel się opinią

Share
d45afz4
d45afz4