Trwa ładowanie...
d1o078a

Bogusław Kott zostanie zastąpiony na stanowisku prezesa zarządu Banku Millennium do czerwca '13

10.04. Warszawa (PAP) - Bogusław Kott zostanie zastąpiony na stanowisku prezesa zarządu Banku Millennium do czerwca 2013 roku i został kandydatem do rady nadzorczej banku -...
Share
d1o078a

10.04. Warszawa (PAP) - Bogusław Kott zostanie zastąpiony na stanowisku prezesa zarządu Banku Millennium do czerwca 2013 roku i został kandydatem do rady nadzorczej banku - poinformował bank we wtorkowym komunikacie.

"Banco Comercial Portugues poinformował również, że chcąc w pełni wykorzystać unikalną wiedzę i doświadczenie Pana Bogusława Kotta, zamierza zaproponować mu, za jego zgodą, wybór do Rady Nadzorczej Banku Millennium SA z dniem 1 lipca 2013 roku. Do tego dnia Pan Bogusław Kott pozostanie Prezesem Zarządu Banku na czas niezbędny do przygotowania i wdrożenia nowych rozwiązań związanych ze strategicznym zarządzaniem i rozwojem Banku Millennium SA" - napisano w komunikacie.

Bank podał, że Banco Comercial Portugues zamierza także zaproponować powołanie Komitetu Strategicznego Rady Nadzorczej i powierzyć Bogusławowi Kottowi jego organizację.

Komitet ten będzie miał za zadanie dokonanie przeglądu i aktualizacji strategii działania banku, jego pozycji konkurencyjnej oraz kluczowych wyzwań, przed którymi Bank stanie w perspektywie średniookresowej.

Bogusław Kott jest od roku 1989 nieprzerwanie prezesem zarządu Banku Millennium.(PAP)

seb/ jtt/

d1o078a

Podziel się opinią

Share
d1o078a
d1o078a