ycipk-3pmb1t

Bricomarché w Aleksandrowie Kujawskim. To będzie 160. sklep tej sieci w Polsce

Otwarcie odbędzie się w środę 18 września. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Aleksandrowie i 10. w województwie kujawsko-pomorskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sieć Bricomarché nie zwalnia tempa i otwiera kolejny supermarket w tym roku.
Sieć Bricomarché nie zwalnia tempa i otwiera kolejny supermarket w tym roku. (Bricomarche, Fot: Bricomarche)
ycipk-3pmb1t

Grupa Muszkieterowie otwiera podwoje. Dzięki otwarciu nowego sklepu mieszkańcy Aleksandrowa Kujawskiego zyskają nie tylko bezpośredni dostęp do oferty sklepu liczącej 28 tysięcy artykułów, ale również dodatkowe miejsca pracy.

– W nowo otwartym Bricomarché klienci będą mogli wyposażyć się w produkty niezbędne do budowy i wyremontowania domu. Jak zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo naszych pracowników – mówi Roman Hammer, właściciel sklepu Bricomarché w Aleksandrowie Kujawskim i dodaje – Proponujemy klientom produkty z czterech działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród oraz dekoracja. W naszej ofercie znajdzie się dodatkowa usługa transportu towaru oraz rośliny pochodzące od lokalnych dostawców.

Czytaj: Kaufland chce przejąć sklepy po Tesco. Jest wniosek do UOKiK

ycipk-3pmb1t

Sklep będzie przy ulicy ul. Słowackiego 30. Od poniedziałku do soboty będzie otwarty w godzinach 08.00-20.00, a w niedzielę handlową między 10.00-17.00. Na miejscu pracować będą 24 osoby, a klienci zostaną obsłużeni przy trzech kasach. Powierzchnia sklepu wyniesie 1600 m2, a obok znajdzie się ogród zewnętrzy liczący 660 m2 oraz parking z 50 miejscami.

Dowiedz się: Sieci inwestują w nową formę promocji. Będą filmy, animacje i łatwiejsze e-zakupy

Grupa Muszkieterów to sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”, która zrzesza ok. 300 polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld złotych.

Obejrzyj: Skutki zakazu handlu odwrotne do zamierzonych. "Zyskują dwie sieci handlowe

ycipk-3pmb1t

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3pmb1t

ycipk-3pmb1t
ycipk-3pmb1t